Лента новостей:

Меню сайту
   

Міні-чат
 
 

 
 

курс валют
 
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
 

Статистика
 

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 


                                                 

                                                                                            

      «Затверджую»                                                                     «Затверджую»

Голова федерації футболу                                   Начальник відділу з питань фізичної

                                                                                культури та спорту райдержадміністрації      

 

 

       О.Єгоров                                                                                   С.Сировець

 

 

 

 

                                                        КАЛЕНДАР

ігор чемпіонату(«КУБОК МЕРА») міста Бершадь з міні-футболу на сезон 2012 року.

 

                                                                 1 ТУР.

                                                        7 травня (понеділок).

1.«РВ УМВС» - «ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ» - 5-16(Тур-4,Сосонский - Омельченко-5,Тимуш-4,Сыровец-3,Олийник-2.Струтинский,Чайковский).

2.«БЕТЗ» - «ПАТРІОТ»  - - +

                                                        11 травня(п’ятниця).

3.«ПІДПРИЄМЕЦЬ» - «ДЕ ЛЮКС» - 3-0(Полищук-2,Прибила).

4.«ПДЧ 16» - «ФЛОРИНО» - 3-9(Войтенко-2,Горбенко - Швыдкий-4,Куцый-2,В.Задорожный-2,Шарко).

   « ДЮСШ» - вільний.

 

                                                                 2 ТУР.

                                                        14 травня(понеділок).

5.«ПДЧ 16» - «ПІДПРИЄМЕЦЬ» - 8-13(Лебедь-3,Гончарук-3,Корытный,Мазур - Менюк-9,Сикорский-3,Баранов).

6.«ПАТРІОТ» - «РВ УМВС» - 3-5(Бондарчук-2,Матвиенко - Тур-4,Паляничук).

                                                        16 травня(середа).

7.«ДЮСШ» - «ДЕ ЛЮКС» - 2-9(ПОНЬКО-2 - ВІКУЛ 3, РЕШІТНИК 2,МЕДВІДЬ 2,ОБЛОГІН,ОЛЬХОВИЧ)

8.«БЕТЗ» - «ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ» - 4-2(Василькивский-4 - Омельченко,Струтинский).

   «ФЛОРИНО» - вільна.

 

                                                                  3 ТУР.

                                                        18 травня(пятниця).

9.«БЕТЗ» - «ДЕ ЛЮКС»  5-11(Василькивский-2,Мозговый-2,Соломон - МЕДВІДЬ-5,ОЛЬХОВИЧ-4,РЕШІТНИК,ВІКУЛ)

10.«РВ УМВС» - «ПДЧ 16» - 6-4 (ТУР-3,ШВЕЦЬ-2,НЕПИЙВОДА ПЕТЯ-СТАШКО,ГОНЧАРУК-2,КОРИТНИЙ)

                                                        21 травня(понеділок).

11.«ФЛОРИНО» - «ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ»  6-3(Мураховский-2,Шарко-2,В.Задорожный,Куцый - Тимуш,Омельченко,Сыровец).

12.«ДЮСШ» - «ПАТРІОТ» - 6-1(Понько-5,Загарий - Андрейцев).

      «ПІДПРИЄМЕЦЬ» - вільний.

 

                                                                  4 ТУР.

                                                        23 травня(середа).

13.«ПІДПРИЄМЕЦЬ» - «ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ» - ПЕРЕНЕСЕНО

14.«ПДЧ 16» - «БЕТЗ» - 4-7(Ледедь-2,Гончарук-2 - Соломон-2,Цисар-2,Мозговый,Сутика,А.Швец).

                                                        25 травня(пятниця).

15.«ФЛОРИНО» - «ДЮСШ» - 1-5(Куцый - Сирык-2,Понько,Надирадзе,Наутяк).

16.«ДЕ ЛЮКС» - «ПАТРІОТ» - 9-0(МЕДВІДЬ-4,ОЛЬХОВИЧ І ВІКУЛ ПО 2,ОБЛОГІН-1)

     «РВ УМВС» - вільний.

 

                                                                  5 ТУР.

                                                       28 травня(понеділок).

17.«БЕТЗ» - «ФЛОРИНО» - 4-7(Цисар-2,Василькивский-2 - В.Задорожный-3,Куцый,Шарко,Е.Мураховский,Болдырев).

 18.«ДЕ ЛЮКС» - «РВ УМВС» - 9-4(ольхович-4,медвідь-3,вікул-2 - Тур-4).

                                                        30 травня(середа).

19.«ПАТРІОТ» - «ПДЧ 16» - 3-1(Царюк-2,Матвиенко - Лебедь).

20.«ПІДПРИЄМЕЦЬ» - «ДЮСШ» - 17.30

     «ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ» - вільний.

 

                                                                    6 ТУР.

                                                        1 червня(пятниця).

21.«ФЛОРИНО» - «ПІДПРИЄМЕЦЬ» - 4-3(В.Задорожный-3,Мураховский - Сикорский-2,Баранов).

22.«ПДЧ 16» - «ДЕ ЛЮКС» - 4-13(Гончарук-3,Лебедь - Медвидь-5,Ольхович-3,Викул-2,Облогин-2,Левицкий). 

                                                        4 червня(понеділок).

23.«ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ» - «ПАТРІОТ» -  2-4(Омельченко,Струтинський - Царюк-2,Шлапак-2)

24.«РВ УМВС» - «ДЮСШ» - 1-12(Палянчук-Сірик 6, Костенюк 2, Ромпо 2,Понько,Наутяк)

      «БЕТЗ» - вільний.

                                                                   7 ТУР.

                                                        6 червня(середа).

25.«БЕТЗ» - «ПІДПРИЄМЕЦЬ» - 0-10(менюк-2. баранов-3. прибила-3, нечитайло,зуєв)                                                                                       

26.«ДЕ ЛЮКС» - «ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ» - 3-0(Медвідь - 2.Гевел)

                                                        8 червня(пятниця).

27. «ПДЧ 16» -"ДЮСШ"  6-4 (НЕПИЙВОДА-3.КОРИТНИЙ.ЛЕБІДЬ.ГОНЧАРУК  -  СІРИК-2. НАУТЯК. ПОНЬКО.)

28.«РВ УМВС» - «ФЛОРИНО» - ПЕРЕНЕСЕНО

     «ПАТРІОТ» - вільний.

 

                                                                   8 ТУР.

                                                         25 червня(понелілок).

29.«ДЮСШ» - «ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ» - 2-7  (СІРИК-2 - ОМЕЛЬЧЕНКО-2,СТРУТИНСЬКИЙ-3,СОЛОМОН-2  )

30«ПАТРІОТ» - «ПІДПРИЄМЕЦЬ» - 2-8(ЦАРЮК-2, МЕНЮК-5,СІКОРСЬКИЙ-3)

                                                         27 червня(середа).

31.«ФЛОРИНО» - «ДЕ ЛЮКС» - 2-9 (ОБЛОГІН І,КУЦИЙ - МЕДВІДЬ-5,ОЛЬХОВИЧ-2,ЛЕВІЦЬКИЙ,ВІКУЛ )

32.«РВ УМВС» - «БЕТЗ» - -:+

     «ПДЧ 16» - вільний.

 

                                                                    9 ТУР.

                                                          29 червня(пятница).

33.«ПАТРІОТ» - «ФЛОРИНО» - 2-3 (ЦАРЮК,БОНДАРЧУК - МУРАХОВСЬКИЙ-2,ШАРКО)

34.«ПІДПРИЄМЕЦЬ» - «РВ УМВС» - + - -

                                                          2 липня(понеділок).

35.«БЕТЗ» - «ДЮСШ» - 2-8(ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ,ПІДЛУБНИЙ - сірик-4,наутяк-2,надірадзе,понько)

36.«ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ» - «ПДЧ 16» - 9-6(ОМЕЛЬЧЕНКО-4,СТРУТИНСЬКИЙ-2,ОЛІЙНИК,МАРЦИН,СОЛОМОН - ЛЕБІДЬ,ГОНЧАРУК,ЛЕБІДЬ ПО 2)

     «ДЕ ЛЮКС» - вільний.

 

                                                         2 КОЛО.

                                                          10 ТУР.

                                                 4 липня(середа).

37.«ДЕ ЛЮКС» - «ПІДПРИЄМЕЦЬ» - 2-4 (ОЛЬХОВИЧ,ВІКУЛ-ЗУЕВ-2,БАРАНОВ,НЕЧИТАЙЛО)

38.«ФЛОРИНО» -  «ПДЧ 16» - + - -

                                                 6 липня(пятниця).

39.«РВ УМВС» - «ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ» -перенесено

40.«ПАТРІОТ» - «БЕТЗ» - 4-3(Царюк-2.БОНДАРЧУК,БІЛОЗОР-ЦИМБАЛЮК,ПІДЛУБНИЙ-2)

     «ДЮСШ» - вільна.

 

                                                          11 ТУР.

                                                 9 липня(понеділок).

41. «ПДЧ 16» - «ПІДПРИЄМЕЦЬ»  -       - - +

42.«РВ УМВС» - «ПАТРІОТ» - 5-2(тур-3,швець,палянчук-бондарчук-2)

                                                 11 липня(середа).

43.«ДЕ ЛЮКС» - «ДЮСШ» - ПЕРЕНЕСЕНО

44.«ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ» - «БЕТЗ» -3-1(омельченко,струтинський,олійник - васильківський)

     «ФЛОРИНО» - вільна.

 

13 липня(п’ятниця) – Кубок «ФУТБОЛЬНА БЕРШАДЩИНА» - ¼ фіналу.

 

                                                          12 ТУР.

                                                   16 липня(понеділок).

45.«ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ» - « ФЛОРИНО» 1-0(струтинський)

46.«ДЕ ЛЮКС» - «БЕТЗ» - 9-3 (медвідь-4,ольхович-2,вікул-2,облогін,-васильківський-2,)


                                                   18 липня(середа).

47.«ДЮСШ» -  «ПАТРІОТ» - ПЕРЕНЕСЕНО

48.«ПДЧ 16» - «РВ УМВС» - - - + 

     «ПІДПРИЄМЕЦЬ» - вільна.

 

 

                                                          13 ТУР.

                                                 23 липня(понеділок).

49.«ПІДПРИЄМЕЦЬ» - «ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ» - 1-1 (0-1додаткове)прибила-соломон,струтинський

50.«ПАТРІОТ» - «ДЕ ЛЮКС» - 3-4

                                                  25 липня(середа).

51.«ДЮСШ» - «ФЛОРИНО» - 5-2(сірик-3,надірадзе,ромпо-куций-2)

52.«ПДЧ 16» - «БЕТЗ» - - - +

     «РВ УМВС» - вільна.

 


 

                                                          14 ТУР.

                                                  30 липня(понеділок).

53.«БЕТЗ» -  «ФЛОРИНО» - 2-5(плахотний,васильківський-шарко-2,мураховський Ол.-2 куций)

54.«РВ УМВС» - «ДЕ ЛЮКС» - - - +

                                                  1 серпня(середа).

55.«ПІДПРИЄМЕЦЬ» - «ДЮСШ» - 17.30

56.«ПАТРІОТ» - «ПДЧ 16» - +--

     «ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ» - вільна.

 

                                                          15 ТУР.

                                                  6 серпня(понеділок).

57.«ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ» - «ПАТРІОТ» -  3-8

58.«ДЕ ЛЮКС» - «ПДЧ 16» - +=-

                                                   8 серпня(середа).

59. «ФЛОРИНО» - «ПІДПРИЄМЕЦЬ»  - 2-5(куций-2 - менюк-2,туз,баранов,нечитайло)

60.«ДЮСШ» - «РВ УМВС» - +--

     «БЕТЗ» - вільна.

 

                                                            16 ТУР.

                                                  13 серпня(понеділок).

61.«ПІДПРИЕМЕЦЬ» - «БЕТЗ» - +=-

62.«ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ» - «ДЕ ЛЮКС» - 2-0(струтинський -2)

                                                  15 серпня(середа).

63.«ПДЧ 16» - «ДЮСШ» - -=+

64.«ФЛОРИНО» - «РВ УМВС» - 4-6(куций,цисар-2,ТИМУШ - тур-4,швець,козійчук)

     «ПАТРІОТ» - вільна.

 


 

                                                             17 ТУР.

                                                  20 серпня(понеділок).

65. «ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ» - «ДЮСШ» - 2-3(СТРУТИНСЬКИЙ-2-СИРИК,ЗАГАРІЙ,НАДІРАДЗЕ)

66.«ДЕ ЛЮКС» - «ФЛОРИНО» - 5-4(МЕДВІДЬ-4,ЛЬОВА-КУЦИЙ-2.МУРАХОВСЬКИЙ,ТИМУШ)

                                                  22 серпня(середа).

67.«БЕТЗ» - «РВ УМВС» - -+

68.«ПІДПРИЄМЕЦЬ» - «ПАТРІОТ» - 6-3(МЕНЮК-2.СИКОРСЬКИЙ-2.БАРАНОВ-2)

     «ПДЧ 16» - вільна.

 

                                                             18 ТУР.

                                                   27 серпня(понеділок).

69.«ДЮСШ» - «БЕТЗ» - +_ -

70.«ПДЧ 16» - «ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ» - -_+

                                                   29 серпня(понеділок).

71 «РВ УМВС» - «ПІДПРИЄМЕЦЬ» - -_+

72.«ФЛОРИНО» - «ПАТРІОТ» - 4-1

     «ДЕ ЛЮКС» - вільна.

 

 

              У разі рівної кількості очок, перевагу мае команда в якої:

                  1. кращій показник в очних зустрічах

                  2. загальна кількість перемог в чемпіонаті(в основний час)

                  3. краща різниця голів в усіх матчах

                  4. кількість забитих голів в усіх матчах

                 

У випадку рівноі кількості очок у команд, які за підсумками чемпіонату посіли 1-2 місця – призначаеться «золотий матч». Час проведення якого визначає СТК федерації футболу.

У випадку рівної кількості очок у команд, які за підсумками посіли 1-3місця,призначаеться додатковий турнір між цими командами. Розклад і час проведення якого визначає СТК федерації футболу.

 

                                                                                                                                                                                                                                                     
                                                                                                     
    
Форма входу
 

 

Кошик
 
Ваш кошик порожній
 

Пошук
 
 

Календар
 
«  Липень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
 

Архів записів
   

Друзі сайту
   

НОВОСТИ НАШЕЙ ФОТОГАЛЕРЕИ
ФК Жмеринка перед сезоном 2012-2013
Фото0243
download (5)
download (3)
download (1)
download
download (4)
Copyright MyCorp © 2017* ZP