Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2010 » Липень » 09
ПІДПРИЄМЕЦЬ - ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ VOG - 2:3(2:1) Голы: Р.Менюк, Нагирняк - А.Прибила-2, Тартачный. Підприємці явно недооценили соперника (усиленного к тому-же Андреем Прибилой). На второй тайм ведя в счете, команда вышла с прохладцей, и пропустила 2 необязательных гола. Естественно, Держслужбовці в последние 5-7 минут были "заперты" в своей штрафной, но поймавший кураж, не стареющий Григорий Житняк, смог отбить все, что летело в его ворота, в том числе и пенальти от Юрия Нечитайла. Первые потерянные очки в ЧГ. После этой игры - выводы будут сделаны незамедлительно.

АГРОМАШ - САХЗАВОД - 4:0(2:0) Голы: Скляренко-2, О.Облогин, Якимишин. Закономерная победа чемпиона, как говорится: по делу. Второй матч подряд забивает Стас Скляренко, опять сделавший дубль. Проблема Сахзавода заключается в отсутствии основного вратаря. 4 мяча от Агромаша, а днем ранее 5 от Підприємців - слишком много для такой интересной команды как Сахзавод.

В первом круге осталось сыграть два матча:

10 июля 18.00 - ... Читати далі »

Переглядів: 459 | Додав: колорадо | Дата: 09.07.2010 | Коментарі (0)

Переглядів: 533 | Додав: cfif | Дата: 09.07.2010 | Коментарі (0)

Нещодавно донецький "Шахтар” став автором "мегатрансферу" - з "Барселони" повернувся Дмитро Чигринський. Не виключено, що під Лігу чемпіонів "Шахтар" поповниться відомим виконавцем. Президент клубу Рінат Ахметов не виключає такої можливості.
Генеральний директор "Шахтаря” Сергій Палкін у програмі "Третій тайм” на каналі ICTV підтвердив, що команда перебуває у стадії переговорів з кількома футболістами.

"Зараз йде переговорний процес, тому називати прізвищ я не можу. Сьогодні я назву ім’я, а завтра – це серйозно вплине на результати переговорів. Давайте почекаємо.”
Минулого серпня "Шахтар” продав Дмитра Чигринського в каталонську "Барселону” за 25 млн євро. Цього літа футболіст вирушив у зворотньому напрямі. Сума трансферу скала 15 млн євро. Захисник підписав п’ятирічний контракт із чемпіоном України.
"Коли Діма переходив у "Барселону”, то ми говорили, що "двері нашого клубу завжди для тебе відкриті, у будь-який момент ми візьмемо тебе назад в наші ряди.” Залишалось ... Читати далі »
Переглядів: 501 | Додав: cfif | Дата: 09.07.2010 | Коментарі (0)