Головна » 2012 » Квітень » 4 » ЧЕМПИОНАТ ОБЛАСТИ.16 Тур
14:02
ЧЕМПИОНАТ ОБЛАСТИ.16 Тур
"ФАКЕЛ"(Липовец) - ФК"БЕРШАДЬ" - 0:3(0:0) 31 марта. Липовец. Центральный стадион - 300 зрителей.  Судьи: Юлиан Мысак, Валерий Подлисецкий, Сергей Заричный. Делегат ФФВО: Виктор Коваленко(все Винница).

БЕРШАДЬ: Менюк(Марцин 89); Сикорский; Викул; Клибанский; Шоробура(Левицкий 69); Понько(Решетник 80); Мартинюк; Билокинь(Гевел 65); Медвидь(С.Гаврильченко 55); Ольхович(Р.Гаврильченко 79); Гончарук(Струтинский 84). Тренер - Николай Менюк.

ФАКЕЛ: Паламарчук; Гоменюк; Бондаренко; Новакивский; Слипчик(О.Романов 46); Покрищук (Чигур 65); Хомячук; Черватюк; Чигрин; Березюк; С.Романов.

Голы: Мартинюк(53), Гончарук(57, 83).

Предупрежден: Чигур.

Перший тайм лив сильний дощ, та ще й довелося грати проти вітру, тому БЕРШАДЬ змушена була грати у суто захісний футбол(по настанові тренера). ФАКЕЛ навпаки з перших хвилин кинувся в атаку, але грамотно збудована оборона гостей, не давала змоги нападаючим ФАКЕЛа входити до карного майданчика. Всі удари по наших воротах у виконані господарів поля були з далекої та середньої відстані. Найгострішим моментом можна назвати удар Чигрина з 15 метрів, але його сміливо в кидку заблокував Сікорський. У бершадян гольові моменти виникали переважно зі стандартних положень. Небезпечний удар Мартинюка з 35 метрів, воротар ФАКЕЛа з великими труднощами перевів на кутовий. Також ще один штрафний від Мартинюка відбив воротар, а Медвідь просто не влучив в ворота.
Другий тайм розпочався з навали господарів поля на наші ворота, але наші хлопці витримали і відтисли суперника ближче до середини поля. На 53 хвилині суддя призначив штрафний майже в центрі поля в бік воріт господарів поля. До мяча підійшов Мартинюк і прямим ударом відкрив рахунок, слід зазначити,що в цьому єпізоді помилився воротар Паламарчук, який вийшов далеко вперед очікуючи навісу від півзахісника бершадян. Цей гол приголомшив господарів і майже одразу вони пропустили і другий гол. Шоробура з аута закинув мяч до дальньої штанги, де одразу 3 захисники ФАКЕЛа примудрились не влучити по мячу, зато влучив дебютант - Вячеслав Гончарук,0:2. Після цього господари змушенні були йти вперед великими силами, залишаючи тим самим багато вільного простору для наших контратак. Під час одніеї з них господарі порушили правила метрах в 27 від воріт. Удар Мартинюка воротар відбив перед собою, та той же Гончарук був першим на добиванні - 0:3.

ФК"БЕРШАДЬ" продовжив свою переможну серію розпочату ще в листопаді.