Головна » 2013 » Липень » 18 » ФК "ТЕПЛИК"-ФК "БЕРШАДЬ" 2-3
12:36
ФК "ТЕПЛИК"-ФК "БЕРШАДЬ" 2-3
У вівторок на стадіоні смт.Теплик відбулась товариська гра між командами ФК "ТЕПЛИК" та ФК "БЕРШАДЬ"
Перший тайм наша команда розпочала у такому складі :  Менюк - ворота , Павук , Гевел, Шоробура, Малютін - лінія захисту, Гончаренко, Волошин, Соломон, Левіцький - півзахист, Мартинюк та Джус
- лінія атаки , де перший знаходився на позиціі більш приближеної до опорних хавів.
 В першому таймі наша команда більше атакувала та виснажувала суперника , але до гострих моментів не доходило. В свою чергу теплицькі футболісти створили кілька небезпечних моментів
,одного разу навіть поцілили у штангу після штрафного.
 На другий тайм тренером були внесені корективи у гру замість Левіцького Дмитра вийшов Облогін Олег, Волошина Олександра замінив Клибанський Сергій , Менюк - Менкаль.
 Вже в дебюті першого тайму гравець супротивника забив гол "аля Федецький(Чорногорія)".
Але гра проходила під контролем бершадської команди і вже через 12 хв встановив паритет Мартинюк ударом з штрафного , потім майже одразу відзначився Облогін Олег закінчивши триходівку Решітник(вийшов на 58 хв замість Соломона) - Мартинюк- Облогін.
На 77 хв відзначився Решітник , який вистрибнув на добивання , але пробив не одразу, а дочекався двох захисників суперника - фінтом під себе залишив їх "поза зоною" і відправив кулястого у дальню девятку.
 за хвилину до закінчення матчу господарі скоротили відставання , але на більше їх не вистачило.

рахунок матчу 2-3.

наступна гра між цією парою відбудеться 23 липня(вівторок) о 18-00 у м.Бершадь на стадіоні "КОЛОС"

Переглядів: 811 | Додав: cfif | Рейтинг: 5.0/1