Лента новостей:

Меню сайту
   

Міні-чат
 
 

 
 

курс валют
 
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
 

Статистика
 

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
Затверджую                                                                   Затверджую
Голова федерац футболу району                       Начальник відділу з питань
                                                                     культури та спорту райдержадміністрації 
О.Єгоров                                                              С.СировецьРегламент (Положення)
Відкритого чемпіонату, кубка та суперкубка Бершадського району з футболу.

1. Мета , завдання.

Чемпіонат району, розіграш Кубка та Суперкубка району з футболу проводится з метою:
- подальшого розвитку масового футболу в районі ;
- підвищення рівня майстерності футболістів;
- виявлення сильніших колективів району;
- підготовки та підвищення кваліфікації суддівського корпусу;
- популяризація цього виду спорту середсільської молоді району;
- організації дозвілля, активного відпочинку врайоні ;
- виконання Державної програми розвитку футболуна Україні ;
- зміцнення матеріально-спортивної бази;

2.Керівництво змаганнями

2.1. Проведення районних змагань з футболу покладається на Федерацію Футболу Бершадського району.
2.2. Безпосередньо керівництво оперативний контроль за проведенням змагань здійснює комітет з проведення змагань .Питання, які  непередбачені цим Регламентом, регулюються спортивно-технічним комітетом (СТК) .

3. Учасники та умови проведення змагань.

3.1. Чемпіонат Бершадського району з футболу сезону 2011 року проводиться по систем "весна-осінь".
3.2. У першості району з футболу змагатимуться команди:

Кількісний та персональний склад учасників чемпіонату району з футболу затверджує Президія ФФБР.
3.3.Змагання розпочинаються з: __________________________згідно календаря ігор, розробленого та затвердженого спортивно-технічнимком комітетом (СТК) .
Час матчів затверджується членами федерації СТК кожної середи перед черговим туром.
3.4. До участі у змаганнях  допускаються команди, які знаходяться на території Бершадського району, а також команди сусідніх районів , які подали відпов ідні документи (заявки, карточки футболістів, оплатили заявочні внески на суму: - 300 грн.( коло) , 200 гривень ( коло)
3.5. Учасники змагань або іхн батьки повинн проживати (приписка) або бути вихідцями (свідоцтво про народження) з району.
3.6. Дозволяється заявляти 25 футболістів, з них можебути до 3-х легіонерів, тобто тих, які не мають ніякого відношення до Бершадського району та районі в, як беруть участь у чемпіонаті .
3.7. Чемпіонат району проводиться:
за коловою системою у два кола (на своєму полі та полі суперника);
3. 8.Умови розіграшу Кубка та Суперкубка району викладені у додатку 1 цього Регламенту.
3. 9.У ході календарних матчів чемпіонату, кубка та суперкубка району дозволя тьсязам на 7-ми футбол ст в.
3.10.При проведенн матч в чемп онату, кубка та суперкубка району у рапорт арб тразаписують 18 футбол ст в (11 основних 7 запасних).
3.11.У випадку, якщо кольори форми обох команд сп впадають, то на вимогу арб траматчу команда господар в зобов'язана зам нити форму. В противному випадкур шення прийма СТК.
3.12.Футболка гравця повинна мати номер на спин , п д яким гравець внесений у рапортарб тра. Форма воротаря за кольором повинна в др знятися в д форми футбол ст вобох команд.
3.13.Команда-господар поля заповню рапорт арб тра першою, не п зн ше як за 15хвилин перед початком гри, куди вносяться пр звища та мена футбол ст в, хн номери представляються арб тру матчу в дпов дн заявочн документи на кожногогравця.
3.14.Рапорт арб тра п дпису ться представником, кап таном команди до початку матчу.П сля зак нчення матчу представники обох команд повинн ознайомитися здисципл нарними санкц ями щодо гравц в в даному матч та п дписати в дпов днуграфу в рапорт арб тра.
3.15.Зап знення гостьово команди на зустр ч чемп онату дозволя ться в межах 45хвилин в д оф ц йного початку матчу. Час ф ксу арб тр матчу. Команда-господарне ма права на зап знення. В противному випадку р шення прийма СТК.
3.16.Команди не мають права на зап знення в кубкових зустр чах. В противному випадкур шення прийма СТК.
3.17.Перенос матчу чи час початку зустр ч дозволя ться т льки за згоди обох командз обов'язковим погодженням з ФФБР.В будь-яких нших випадках перенос матч в забороня ться. Перенесен матч маютьв дбутись не п зн ше, н ж за 3 (три) тури до зак нчення змагань.
3.18.Команда-господар забезпечу належний стан футбольного поля та як снимифутбольними м'ячами на дану зустр ч.
3.19.За порядок на стад он та прилегл й до нього територ п д час проведенняматч в та медичне обслуговування в дпов да команда господар в.
3.20.У випадку неявки на гру команди, й зарахову ться техн чна поразка , асупернику - техн чна перемога.
3.21.Якщо команда протягом сезону зробить дв неявки на гри, то його подальшаучасть у змаганнях розгляда ться на зас данн СТК з можливим виключенням зучасник в чемп онату.
3.22.Вс результати за участю знято команди анулюються, якщо вона провела менше 50%матч в. Якщо ж команда з грала 50% матч в, то у вс х наступних матчах йзараховують техн чн поразки 0-3, а суперникам - техн чн перемоги 3-0.
3.23.За неявку на матч команд наклада ться штраф у розм р 50 грн.
3.24.При припиненн участ в будь-якому турн р команда не зв льня ться в д сплативтсановлених заявочних внеск в. В противному випадку вс заявлен нею гравц недопускаються до будь-яких змагань, як проводить ФФБР, до моменту повного погашеннязаборгованост .
3.25.Футбол сти, спортивний одяг яких не в дпов да Правилам гри, до матчу недопускаються. Гравц команд зобов'язан проводити гри у щитках.4. Арб тражрайонних змагань.

4.1. Ус без винятку матч обслуговують спец ально призначен ФФБР арб три в склад 3 чолов к.
4.2. У випадку неявки на гру бригади арб тр в(арб тра), р шення по проведенню цього матчу прийма СТК (допуска ться втелефонному режим ). Безпосередн обслуговування зустр чей зд йсню тьсяарб тром ви жджаючо команди, який ма посв дчення ФФБР та в обовязковому порядку виходить наполе в спортивн й форм . Асистентами арб тра можуть бути будь-як представникикоманд, по одному в д господар в та гостей

4.3. У випадку в дсутност посв дчення у судд вобох команд, зустр ч обслугову суддя без посв дчення команди гостей.
4.4.За здачу рапорт в в дпов дають судд , що обслуговують зустр ч. В раз нездач протокола гри, до такого арб тра застосовуються штрафн санкц .
4.5.При дисквал ф кац судд на СТК, зустр ч ма право обслуговувати нший арб трдано команди, що ма посв дчення ФФБР.
4.6.Перев рка карточок футбол ст в проводиться до початку зустр ч . Вс сп рн моменти, що стосуються карточок футбол ст в, вир шуються до початку матчу.
4.7.П сля зак нчення матчу арб тр зобов'язаний на протяз 30-ти хвилин оформитирапорт арб тра.

5. Протести

5.1. Представник команди зобовязаний негайноп сля зак нчення гри попередити суддю матчу про подання протесту, що ф ксу тьсяарб тром у протокол матчу.
5.2. Протести розглядаються СТК, як неп длягають апеляц щодо вир шення остаточного результату, п сля оплатигрошового обов'язкового внеску у розм р 50 грн. Якщо протест задоволений, то100% грошового обов'язкового внеску поверта ться команд , яка подавала протест.Неоплачен протести не розглядаються.
5.3. Протести, рапорти про незак нчену зустр ч,подаються в федерац ю футболу протягом 24 год. п сля зак нчення зустр ч .
5.4. Протести, рапорти розглядаються назас дан СТК у присутност судд зустр ч двох представник в команд. Увипадку в дсутност тих чи нших ос б, СТК виносить р шення на основ св дченьприсутн х ос б та наявних матер ал в, яке не п дляга апеляц .
5.5. Зас дання СТК в дбува ться щосереди об12:00 год. в прим щен ДЮСШ.
5.6. Федерац я футболу Бершадського району залиша за собою право на в дрядженняпредставника федерац на матч чемп онату та кубка району.
5.7. Протести не подаються на судд вськ р шення(призначення або не призначення 11-тиметрових удар в, штрафних чи в льнихудар в, аут в, положення поза грою, взяття вор т, попередження та вилученнягравц в).
5.8. СТК виносить р шення по будь-яких проявахпорушення правил гри, судд вства, нестандартно повед нки та порушення порядку.
5.9. Вс сп рн питання можуть бути винесен назас дання Презид ФФБР,р шення яко не п дляга оскарженню.

6. Заявки

6.1. Заявки у в дпов дн й форм , зав рен кер вником (с льським головою) та л карем, подаються у федерац ю футболу допочатку змагань. Дозволя ться к льк сний склад команди до 25 чол. Команди, щонесплатили вчасно заявочний внесок до змагань не допуска ться.
6.2. Дозаявки учасник в змагань дозволя тьсяпроводити до початку другого кола чемп онату т л ги, в як й виступа команда. П д час дозаявки за кожного дозаявленого гравця команда сплачу в ФФБР по 10 грн.
6.3. Дозаявка футбол ст в забороня ться уроз граш кубка району до п вф нально гри.
6.4. Перех д з одн команди в ншудозволя ться футбол сту зд йснити не б льше одного разу за сезон, незважаючи намотиви переходу (вил т з кубка, зняття з роз грашу, перем на л г тощо).
6.5. Гравець, зад яний в роз граш кубка районуза одну команду, не ма права виступати за ншу команду в цьому роз граш кубкарайону.

7. Визначенням сць у турн рн й таблиц .

7.1. За перемогу команд нарахову ться 3 очки,н чию - 1 очко, поразку - 0 очок.
7.2. За техн чний виграш команд нарахову ться3 очки .
7.3. Переможець визнача ться за б льшоюк льк стю набраних очок.
7.4. У випадку р вност очок у двох б льше командпереможець визнача ться: - по зустр чах м ж ними, врахову ться набран очки; -за кращою р зницею забитих та пропущених мяч в в грах м ж ними; - за б льшоюк льк стю забитих мяч в в грах м ж ними; - за кращою р зницею забитих тапропущених мяч в у вс х грах; - за б льшою к льк стю забитих мяч в у вс х грах; - за б льшою к льк стю перемог у вс х грах; - за вищим м сцем упопередньому чемп онат .
7.5. У випадку р вност очок у перших двохкоманд, для виявлення чемп она району признача ться "золотий матч" нанейтральному пол .
7.6. У випадку р вност очок у перших трьох б льшекоманд, для виявлення чемп она району проводиться додатковий груповий турн р нанейтральному пол (схема турн ру залежить в д к лькост команд представля ться федерац ю п сля зак нчення основно частини чемп онату).

8. Витрати

8.1. Витрати, повязан з ви здом команд назмагання, несуть в дряджуюч орган зац .
8.2. Витрати, повязан з проведенням ф нальних гор, а також нагородження переможц в та призер в змагань, несе федерац яфутболу Бершадського району.
8.3. Оплата в дряджень суддям дляобслуговування матч в проводиться зарахунок федерац футболу.

9.Нагородження

9.1. Команда-переможець та призери змагань усупер-л з нагороджуються: дипломами чи грамотами та медалями в дпов дногор вня. До нагородження можуть бути залучен спонсорськ та благод йн кошти убудь-як й форм .
Форма входу
 

 

Пошук
 
 

Календар
 
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
 

Архів записів
   

Друзі сайту
   

НОВОСТИ НАШЕЙ ФОТОГАЛЕРЕИ
ФК Жмеринка перед сезоном 2012-2013
Фото0243
download (5)
download (3)
download (1)
download
download (4)
Copyright MyCorp © 2021* ZP