Головна » 2011 » Серпень » 25 » МІНІ-ФУТБОЛ. СПАРТАКІАДА ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ
17:55
МІНІ-ФУТБОЛ. СПАРТАКІАДА ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

14 травня 2011 р. на районному стадіоні « Колос » відбулись змагання з міні-футболу за програмою Спартакіади працівників освіти. Організатор- районний комітет працівників освіти, який очолює Морочинський М.К. В турнірі брало участь 9 команд, які були розбиті на 3 групи. За регламентом змагань команди могли доукомплектовуватись гравцями з інших закладів освіти. Переможцями груп стали команди Бирлівської ЗОШ І-ІІ ст.., Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 3  та   Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст.. №2,   які і розіграли призові місця. Результати ігор фінальної частини:  Бирлівська ЗОШ – школа №3 - 2:0;  школа №3 – школа №2 -  2:3;  школа №2 – Бирлівська ЗОШ -  4:1.  Таким чином,  перше місце втретє поспіль зайняла команда   Бершадської ЗОШ № 2,  на другому місці футболісти Бирлівської ЗОШ,  третє місце у команди Бершадської ЗОШ №3. Переможці турніру нагороджені перехідним кубком.

Переглядів: 526 | Додав: cfif | Рейтинг: 0.0/0